Category: Artykuły o restauracji


Restauracja chińska Olsztyn

By admin,

Made in China – w przypadku kuchni chińskiej nabiera zupełnie innego znaczenia. Red Dragon w swoim menu ma co prawda dania made in Olsztyn, ale nie powstydziłby się ich nawet najlepszy chiński masterchef. Jeśli zatem celem Twoich poszukiwań jest restauracja chińska, Olsztyn zaś jest miastem w którym chciałbyś zjeść coś prawdziwie chińskiego, Red Dragon poleca się Twoim kubkom smakowym. Mieścimy się przy ul. Pstrowskiego 33B, ale przyjmujemy również zamówienia na dowóz (tel. 505 510 520).  Jesteśmy najlepszą restauracją chińską w Olsztynie. Chcesz się przekonać? Przyjdź lub zadzwoń!

Golden Dragon Olsztyn

By admin,

Który z chińskich smoków (smaków) wygra? Red Dragon kontra Golden Dragon, Olsztyn – tu mieści się ring. Walka toczy się o kubki smakowe Klientów. Kto jest górą? Czerwień jest w Chinach kolorem cenionym – to symbol szczęścia, lojalności i odwagi. Uszczęśliwia niczym dania z naszego menu. Zapraszamy do naszego lokalu przy ul. Pstrowskiego 33B w Olsztynie: tu, gdzie kiedyś urzędował Golden Dragon, a dziś panuje Red Dragon. Przyjdź/zadzwoń (tel. 505 510 520) i poznaj kulinarną siłę Czerwonego Smoka.

Restauracja chińska na wynos Olsztyn

By admin,

Kuchnia chińska opiera się na zasadzie yin-yang: harmonii między produktami chłodzącymi (warzywa), a rozgrzewającymi (mięso). Tak zrównoważone dania znajdziesz w naszej restauracji Red Dragon, która oprócz kuchni na miejscu prowadzi również restaurację chińską na wynos. Olsztyn jest miastem, w obrębie którego dowozimy dania z naszego menu. Zapraszamy do składania zamówień pod numerem telefonu: 505 510 520.  To niewielka cena za możliwość skosztowania dań z najlepszej restauracji chińskiej na wynos w Olsztynie.

Restauracja azjatycka na wynos Olsztyn

By admin,

Kuchnia azjatycka to nie tylko bogata gama smaków, różnorodność technik przyrządzania i apetyczny wygląd – zgodnie z chińską medycyną to również wsparcie dla organizmu. Zatem, jeśli chcesz dobrze dla swojego zdrowia, skuś się na opcję jaką jest restauracja azjatycka na wynos. Olsztyn – tu mieści się Red Dragon, restauracja, która serwuje azjatyckie zdrowie na talerzu zarówno w obrębie miasta jak i jego okolic. Wybierz coś z naszego menu, złóż zamówienie pod numerem telefonu: 505 510 520. Za dowóz w ramach najlepszej restauracji azjatyckiej w Olsztynie zapłacisz tylko 6zł.

Restauracja orientalna na wynos Olsztyn

By admin,

Zależy nam, by prawdziwa kuchnia orientalna zawitała na olsztyńskie stoły, dlatego w ramach naszej działalności prowadzimy restaurację orientalną na wynos. Olsztyn – tu znajduje się nasz lokal (Red Dragon, ul. Pstrowskiego 33), tu też realizujemy zamówienia naszych Klientów. Mają oni do dyspozycji bardziej i mniej klasyczne pozycje z naszego menu oraz atrakcyjne warunki dowozu (za dowóz zapłacisz tylko 6zł!). Wystarczy zadzwonić: 505 510 520 i cieszyć się harmonią smaków serwowaną przez najlepszą restaurację orientalną na wynos w Olsztynie.

Kuchnia orientalna na wynos Olsztyn

By admin,

Jedzenie dla Chińczyków jest prawdziwą świętością, a my w Red Dragon tę świętość codziennie celebrujemy tworząc w naszej kuchni chińskie specjały, które składają się na nasze menu. Prowadzimy również kuchnię orientalną na wynos. Olsztyn zyskuje dzięki temu kolejnych dopieszczonych orientalnymi daniami mieszkańców. Jeśli nie masz ochoty podróżować po mieście, zaspokój swój apetyt korzystając z opcji jaką jest kuchnia orientalna na wynos w Olsztynie. Koszt dostawy wynosi tylko 6zł! Czekamy na zamówienia pod nr tel.: 505 510 520.

Kuchnia azjatycka na wynos Olsztyn

By admin,

Zupa won-ton, kurczak w sosie słodko-kwaśnym, a także inne specjały dostępne są dla Ciebie w ramach opcji jaką jest kuchnia azjatycka na wynos. Olsztyn jest miastem, które kryje moc azjatyckich smaków, a to dzięki Red Dragon – restauracji mieszczącej się przy ul. Pstrowskiego 33B. Oprócz zamówień na miejscu przyjmujemy również zamówienia telefoniczne, dzięki czemu nie ruszając się z domu możesz odbyć azjatycką ucztę. Wybierz pozycję z menu, zadzwoń pod numer telefonu 505 510 520 i czekaj na naszego kierowcę. Oprócz słodko-kwaśnych przysmaków wyposażony będzie również w terminal – nie musisz zatem szukać drobnych w portfelu. Koszt dostawy w ramach kuchni azjatyckiej na wynos w obrębie Olsztyna to jedyne 6 złotych! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kuchnia chińska na wynos Olsztyn

By admin,

Czy wiesz że… Chińczycy często w ramach pozdrowienia pytają siebie nawzajem „czy jadłeś już ryż?”. Zatem: czy jadłeś już ryż? :) W naszym menu znajdziesz wiele ryżowych kombinacji, które możesz zamówić z racji tego że prowadzimy również kuchnię chińską na wynos. Olsztyn – tu dowóz kosztuje jedynie 6zł! Jeśli zapragniesz dostawy poza granice miasta – stawka będzie ustalana indywidualnie. Zamówienia przyjmowane są pod numerem telefonu: 505 510 520. Zadzwoń i ciesz się pełnią smaków jakie zapewni Ci najlepsza kuchnia chińska na wynos w Olsztynie.

Restauracja orientalna na telefon Olsztyn

By admin,

Co powiedziałaby Magda Gessler, gdyby zamówiła coś z naszej restauracji orientalnej na telefon? „Olsztyn to kulinarny raj na ziemi” – tak obstawiamy. Co Wy na to? Jeśli chcecie przekonać się jak smakują dania z naszego menu, a nie chce Wam się wychodzić z domu (bo zimno, bo wiatr, bo życie boli), to proponujemy Wam Red Dragon – najlepszą restaurację orientalną na telefon w Olsztynie. Koszty dostawy są niewielkie (6zł), ale jak wielka będzie za to radość Waszych kubków smakowych, gdy skosztują naszych dań! Zamówienia przyjmujemy pod numerem telefonu:  505 510 520. Czekamy!

Restauracja azjatycka na telefon Olsztyn

By admin,

Azja kryje w sobie wiele smaków i zapachów, których skosztować można w specjałach tamtejszej kuchni. Dzięki Red Dragon spróbować ich możesz już bez wychodzenia z domu, gdyż prowadzimy również restaurację azjatycką na telefon. Olsztyn to taka nasza mała Azja, gdzie dowozimy pozycje z naszego menu, ale obsługujemy również okoliczne miejscowości. UWAGA! Koszt dostawy w Olsztynie to jedynie 6 złotych (koszt dostawy poza miasto ustalany indywidualnie). Zadzwoń pod numer telefonu: 505 510 520 i pozwól zatopić się sobie w słodko-kwaśnych smakach serwowanych przez najlepszą restaurację chińską na telefon w Olsztynie.

Aktualności

Co nowego w świecie smoków?

Artykuły